Vložit inzerát

Dispečer námořní a kamionové dopravy - 40tis/měs - Klánovice

Agentura STUDENT s.r.o.
Hlavní město Praha
Brigáda 40 000

Náplň práce

Pro známou českou společnost zabývající se námořní a kamionovou dopravou, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici DISPEČER/KA.

Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr s nástupem březen/duben 2020.

Náplň práce:

- komunikace se zákazníky

- příprava a evidence objednávek

- plánování a dohlížení nad průběhem přeprav

- zpracování přepravních dokumentů

Požadavky:

- minimálně SŠ vzdělání s maturitou (obor logistika velkou výhodou)

- praxe v oboru podmínkou

- dobrá znalost práce s PC (Excel, Word, Outlook, net)

- komunikativní znalost Aj (úroveň B2 - denní využití), Nj výhodou

- vynikající komunikační a organizační schopnosti

- spolehlivost, pečlivost, samostatnost, logické uvažování

- možnost nastoupit v průběhu března/dubna 2020 podmínkou

Nabízíme:

- mzda 40 000 Kč hrubého měsíčně

- pracovní doba Po-Pá 8-17h, po zaučení možnost 1xtýdně home office

- 4 týdny dovolené

- řádné zaškolení

- vzdělávací kurzy

- práce v rodinné firmě, přátelský kolektiv, moderní pracovní prostředí